https://konferencjatradingowa.pl/

ogólnotematyczna strona o prawie, domu, zdrowiu i internecie

Dom

Co przemawia na korzyść mebli na wymiar? Sprawdź ofertę hurtowni Komandor Katowice

Jakby nie patrzeć, garderoba to ta, domowa przestrzeń, która wcale nie musi być ogromna, aby w pełni wykorzystywać swój potencjał i móc swobodnie pomieścić ulubione ubrania, a także zachować odpowiedni w nich ład. Jaką rolę może dodatkowo pełnić? Dobrze wypadnie jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni czy innym wnętrzu. W takim przypadku można garderobę oddzielić drzwiami przesuwnymi (np. system Kallisto) od konkretnego pomieszczenia, przy tym będzie ona dalej wyśmienicie spełniać swoje zadanie.

Wnętrze garderoby – jak je właściwie urządzić?

Sposób w jaki urządzimy wnętrze garderoby zależy przede wszystkim od tego, co tak naprawdę, chcemy w tej przestrzeni trzymać. O czym należy pamiętać? Dobre pytanie. Właściwie to indywidualna decyzja o tym, czy rzeczywiście potrzebujemy wiele drążków na wieszaki, półek bądź szuflad. Oczywiście, pod uwagę trzeba wziąć także dodatkowe miejsce na przeróżne domowe sprzęty, takie jak deska do prasowania lub suszarka na pranie.

Odpowiednim wyborem do niewielkiej garderoby będzie kupno szafy na wymiar. W taki sposób najprościej jest powiększyć przestrzeń zarówno na osobiste ubrania czy niezbędne akcesoria. Do niedużej garderoby warto kupić meble na wymiar sprzedawane przez hurtownię Komandor Katowice, która wytwarza ładowne szafy ubraniowe. W ich ofercie znajdują się również: usługi szklarskie, płyta meblowa na wymiar, front akrylowy, prowadnice do szuflad, zawiasy meblowe. Pakowna szafa narożna jest optymalną decyzją. Nie tylko powiększy ilość miejsca na własne rzeczy, ale również doskonale się prezentuje.

Systemy drzwi przesuwnych to oszczędność miejsca

Dobrym pomysłem na zwiększenie przestrzeni użytkowej garderoby jest zainstalowanie tam drzwi przesuwnych (np. systemy Winnipeg, Yoho), nawet gdy jest to odrębne pomieszczenie. Właśnie takie drzwi pozwolą na zaoszczędzenie nawet do 8 m2 powierzchni. Jest ona niezbędna do uchylenia normalnych drzwi. Możemy wybrać sprawdzone rozwiązania bądź na drzwi przesuwne na wymiar, oferowane np. przez hurtownię Komandor Katowice.

Właściwe oświetlenie meblowe ma znaczenie

Dobrze dobrane meble (np. z płyty meblowej Egger, Swisskrono) to nie wszystko. Należy zadbać także o właściwe oświetlenie pomieszczenia. Niezwykle istotne jest, by światło docierało do wszelkich części garderoby, czyli wszystkich zakamarków pokoju. W takiej sytuacji, jeśli własna garderoba to spore pomieszczenie, obowiązkowo powinniśmy zadbać, (poza oświetleniem ogólnym), o inne akcesoria meblowe – oświetlenie punktowe. Najkorzystniejszym wyborem będą LED-y. Dlaczego? Przyjmują one różne formy i bez problemu możemy je zainstalować tam, gdzie tylko chcemy.

Lustro, czyli które szkło wybrać?

Ważną częścią każdej garderoby jest lustro (np. lustra i szyby VSG). Odpowiednich rozmiarów tafla, nie tylko zwiększy wizualnie pomieszczenie, ale również pozwoli na łatwe przeglądanie się w lustrze, w trakcie wielogodzinnego wybierania stroju. Jeśli prywatna garderoba ma mały metraż, w takim przypadku warto zdecydować się na lustro wiszące. Można je zamontować na szafie przesuwnej.

Hurtownia Komandor Śląsk – Katowice
ul. Transportowców 35

https://hkslask.komandor.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *