https://konferencjatradingowa.pl/

ogólnotematyczna strona o prawie, domu, zdrowiu i internecie

Dom

Nowoczesne schody szklane z balustradą, czy się sprawdzają?

Projektując nasze wnętrza, już na początkowym etapie wiemy lub mamy zarys tego, jakie meble chcemy mieć w salonie, jaki kominek wybierzemy, czy jak będzie wyglądała nasza sypialnia.

Tworzymy sobie w głowie plan idealnego wnętrza. Jak wiele z tych innowacyjnych pomysłów pozostawiamy, bo boimy się o ich użyteczność w życiu codziennym lub o bezpieczeństwo? Dobrym przykładem takich sytuacji jest pomysł na schody szklane balustrady. Ich nowoczesny design doskonale wpasuje się w wiele wnętrz, ale czy to bezpieczne rozwiązanie? Czy na balustradzie będzie widać odciski palców? Jak często trzeba je myć? Pytań pojawia się wiele, aby rozwiać wątpliwości, warto przed porzuceniem tego pomysłu, skonsultować się z ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na te i inne nasze pytania.

Warto, nie warto?

Schody ze szkła cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością. Możemy zdecydować się na takie z hartowanego szkła, na metalowej konstrukcji lub takie z balustradą. Oba modele są wytrzymałe i odporne na pęknięcia. Specjalne materiały umieszczone na mocnej konstrukcji, na pewno będą służyły nam przez lata. Schody ze szkła balustrady można wykonać, korzystając z różnych rodzajów i kolorów szkła i oczywiście- jak na każdym połyskującym tworzywie, czasem będą widoczne odciski naszych palców, szczególnie kiedy w domu mamy dzieci. Wystarczy, że wyczyścimy ślady płynem do szyb i plamy znikną. Możemy zdecydować się również na szkło w fakturze, na której takich odcisków nie widać. Możliwych do zastosowania rozwiązań jest mnóstwo, a firmą, która specjalizuje się w tego typu konstrukcjach, jest Tierspol, którą możemy znaleźć pod adresem: schody szklane balustrady. Doświadczeni specjaliści zadbają o to, aby projekt schodów, który mamy w głowie, powstał w naszym domu. Jeśli natomiast nie mamy pomysłu, będziemy mogli skorzystać z ich bogatej oferty inspiracji, gdzie każdy projektujący swój dom, będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *