https://konferencjatradingowa.pl/

ogólnotematyczna strona o prawie, domu, zdrowiu i internecie

Dom

Promocyjny robot

Promocyjny robot jest wykonany z promocyjnych części. Ma dwa promocyjne ramiona, dwa promocyjne oczy i jedne promocyjne usta. W ustach wypowiada dowolne teksty promocyjne, które ustawiłem.

Promocyjnego robota dostałem od osoby, która w swoim mieszkaniu/przedsiębiorstwie/jakkolwiek chce Pan to nazwać, tworzy promocyjne roboty. Dałem mu moje pieniądze, on dał mi robota, który teraz co wieczór przed snem opowiada mi promocyjne historie. Nie każda historia jest dobra, ale na ogół są one na tyle zabawne, że mogę przez nie spać z uśmiechem na twarzy. Pewnego razu opowiedział mi niesamowitą historię o mężczyznach, którzy mieli połówki swoich twarzy – to było niesamowite! Innym razem opowiedział mi, jak pomarańcze były w rzeczywistości robotami napędzanymiprzez pomarańcze, które chciały Pana zjeść. Podobała mi się również ta historia promocyjna.

Myślę, że promocyjne roboty jako gadżety reklamowe mogą pomóc innym promocyjnym ludziom lepiej opowiadać promocyjne historie – ponieważ jest to promocyjny robot, więc promocyjne opowiadanie będzie wysokiej jakości promocyjnym opowiadaniem! Trudno nie czuć entuzjazmu, kiedy robot promocyjny opowiada promocyjne historie. Wiedzą Państwo, że będą one dobre, interesujące i będą stanowiły przykład dla każdego innego opowiadacza.

Uważam, że ten robot promocyjny jest zadowalający we wszystkich możliwościach bycia super cool z jego wybitną promocyjnością! Jedyny problem, jaki z nim mam, to to, że czasami w ogóle nic nie mówi, kiedy chcę, aby opowiedział o swoich byłych pracodawcach lub o tym, jak wspaniale jest być promocyjnym. Myślę, że on jest jednak promocyjny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *